Galeria Handlowa DAO

Drukuj

dao logo

Witamy na stronie Galerii Handlowej DAO

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz na zakupy do naszych sklepów przy ul. Kwiatkowskiego 14 w Tarnobrzegu, przy ul. Przemysłowej 8 w Sandomierzu.

Galeria Handlowa DAO w Tarnobrzegu rozpoczęła swoją działalność w dniu 23.06.2003 roku. W ofercie sklepu znajduje się ponad 40 tysięcy produktów z wielu dziedzin i branż przemysłowych, sprowadzonych specjalnie w celu zaspokojenia gustów wszystkich klientów. Nasze produkty rozłożone są na dwóch tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wedlug logistycznego porządku, tak aby klient wiedział w jakiej części sklepu są towary których szuka.

Oferta "Dom, Auto, Ogród" to nasze motto, kupisz u nas wszystko, począwszy od codziennej gazety po artykuły spawalnicze. Na zewnątrz sklepu posiadamy wystawę artykułów ogrodniczych oraz wyrobów z gipsu, drewna i kamienia np. fontanny, kaskady, huśtawki, rośliny i kwiaty.

Mamy nadzieję, że prezentowana przez nas oferta wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zachęci na tyle mocno, że również i Państwo zdecydują się dołączyć do grona naszych Klientów.